kerkoj pun si kamarier

Kërkohet punë nga: ylber 16 Tet 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun kamarier ne prishtine pervoj 5 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim