kerkoj pun si kamarier

Kërkohet punë nga: .. 05 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kamarier kam provoj pune 5 vite orari i punes vetem masdite me pershtatet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim