kerkoj pun si shankist

Kërkohet punë nga: >> 06 Shk 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si shankist kam provoj pune 4 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim