kerkoj pun

Kërkohet punë nga: flamur 27 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun vetem ne prishtin edhe orarin paradite per ma shum na kontaktoni n nr 044639831
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim