kerkoj pun

Kërkohet punë nga: shpejtim berisha 09 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kamanier jam me prevoj pune 4 vite jetoj ne prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim