kerkoj pun

Kërkohet punë nga: faton 15 Mar 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kekoj pune ne market furr bukk ose ndojne pun tjeter jom 23 vjeqar jom kthye nga gjermai e kerkoj pun me kontral 150 i pagun ministria plus 100euro nga pronari ku te punoj oraari i punes prej ores 8 deri 15 per shkak qe jom fakulltet ju faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim