kerkoj pune si kamarier

Kërkohet punë nga: kamarier 03 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkon pun si kamarier dhe kom pervoj per kte pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim