kerkoj pune si shofer

Kërkohet punë nga: kerkoj pune 26 Tet 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pune si shofer taxi jam shofer 30 vite, kam punuar edhe si auto mekanik perpara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim