kerkoj pune

Kërkohet punë nga: gzime 16 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pune ne market , ne furre buke dhe butike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim