kerkoj puyntor me orar te plot

Kërkohet punë nga: besnik 24 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj nje puntor per retaurant - ne kuzhin si ndihms kuzhine duhet te ket prevoj pune orari prej 7;30 deri16 paga mujore 200euro per fillim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim