kerkoj

Kërkohet punë nga: shpejtim 21 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun si kamrier urgjent kam prejvoj pune 4 vite ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim