kerkoj

Kërkohet punë nga: shpejtim 24 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkjoj pun si kamanier kam prevoj pune rreth 4 vite ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim