ofroj pun

Kërkohet punë nga: urimi 24 Dhj 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
ofroj pun per 2 puntor te jen te moshes nga 18 deri 23 vjeq per pun ne fast food afer gjimnazit Sami Frashri
Prishtin informatat ne tel -044116038 kontakti nga ora 10 deri 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim