pun

Kërkohet punë nga: ermal 13 Nën 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj pun per kamarjer jam 17 vjeqar dhe skam provoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim