pun

Kërkohet punë nga: arber 06 Jan 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkoj pun qka do qe nevoitet kam gjendjen shum ron ne familje sum punon kerkush faliminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim