Rregullimi i kopshtit

Kërkohet punë nga: Fontana 3 26 Tet 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejme montimin e kubezave te betonit,

dhe renovimin e tyre.

info ne FB= www.facebook.com/Fontana-3-1459154554387673/timeline/?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim