kerkohet monter i dyerve dhe laminatit

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: German-shop 03 Maj 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kërkoj Punëtor MONTER per Montimin e Dyerve te Dhomav (sistem Gjerman) si dhe laminatit. Me pages Mujore kontrat 1vjeqare dhe mundesi vazhdimi pagesa sipas marrveshjes .Duhet te jete ne Prishtine ose rrethin . Oferta per pune serioze ju lutem mos bëni zile ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim