promoteri

Kërkohet punë nga: arian hoxha 13 Nën 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
ofroj pun per disa puntore 1 sekretaresh 2 menaxhere 3 asistente 4 dhe 5 promotere per promocione ne ter kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim