Call Agent

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: WDS 19 Gsh 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
WDS

Shpalle konkurs per 5 vende te reja te punes ne poziten : Call Agent

Kriteret per punsim jane njohja e njeres nga keto Gjuhe :
Gjermane
Italiane
Franceze

Ofrojm :
- Ambient miqesor dhe infrastruktur moderne te punes
- Rroge bazike + Provisione e Bonuse
- Perfshirja ne Trustin Pensional te Kosoves
Expedita dhe Excursionen te ndryshme me tere staffin .
Per me shum info rreth WDS - www.wds-schweiz.ch ose permes
facebookut- WDS Kosovo -

Te interesuaret / it mund te lajmerohen ne email : www.wdsdragodan@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim