Call Agent

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: WDS 09 Sht 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
WDS
Shpalle konkurs per vende te reja te Punes: CallAGENT
Kriteret per Punsim jane njohja e njeres nga keto gjuhe :
Gjermane
Italiane
Franceze
Ofrojme:
- Ambient miqesor dhe infrastruktur moderne te punes
- Dy menyra te pageses :
1. - Rroge bazike 450 euro dhe 30 euro Abschluss dhe
2.-Vetem me Abschlussa 1(abschluss) 170 euro
Per me shum info rreth WDS - www.wds-schweiz.ch ose permes
facebookut- WDS Kosovo
Te interesuaret / it mund te lajmerohen ne email : www.wdsdragodan@gmail.com ose permes tel-044-557-683
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim