Call center-Kerkojme puntor

Kërkohet punë nga: Besnik 05 Tet 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj agjent qe te punoj ne call center gjuha gjermane.
Pagesa sipas Marreveshjes.
CV e domosdoshme dhe perparesi kan personat me pervoj pune. Nr kontaktit:045614641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim