CallAgent - Pagë 500€ fikse + provizione

Kërkohet punë nga: GOLDCENTER 28 Dhj 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
"GoldCENTER" hapë 15 vende të lira pune për Call Agent në PrishtinëDepartamenti - Call CenterKualifikimet:-Njohuri të shkëlqyera të gjuhës Gjermane,-Aftësi të shkëlqyera të kumunikimit,-Njohuri elementare kompjuterikeJu ofrojmë:
-Trajnim në fillim dhe gjatë periudhës së punës,


-Pagë 500€ fikse + provizione,


-Punë afat-gjatë,


-Kontrat pune 2 vjeqare


-Mundësi avansimi,


-Bonuse të rregullta për punëtorëtKontakt: 044 558-322 / 049 744-344 / 044 102-333Goldcall@gmail.comSkype: goldcenter28
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim