Cerada Tenda

Kërkohet punë nga: Tenda Cerada 29 Maj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Punojmë tenda dhe cerada sipas kerkeses .
Për : Kamiona , Lokale , Ballkone, Pushimore etj
Për Kamiona - 8€ m2
Tendat e ndryshme - 8-10 € m2 varësisht nga lloji .
Tenda me mekanizma 50 € m2
TRANSPARENT 13.5--15 € m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim