Elektricist

Kërkohet punë nga: Bekim 19 Jan 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kryejme te gjitha punet ne sitemin elektrik.rregullim dhe riparim te te.gjitha problemeve ne sistemin elektrik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim