Elektroinstalues eshala

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Elektroinstalues shala 05 Nën 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm instalimin e rrumes elektrike ne shtepia banesa si dhe riparime elektrike
Instalimi behet ne sistem italian
Per. Info 045/539/616
049/272/714
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim