Elektroinstalus

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Elektro Pacarizi 28 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bëjmë instalimin e rrjetit elektrik civil (shtëpi,banesa,lokale) dhe industrial (fabrika,supermarkete etj) dhe mirëmbajtjen e tyre.
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në numrat e tel: 044 503 143 dhe 049 104 889.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim