Esenca Agjencion

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Esenca Agjencion 30 Nën 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kërkojm ndihmëse-asistente dhe nje ndihmës-agjent për përcjelljen e klientëve ne adresat e caktuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim