Hulumtuese kerkuese

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Shoqata EZZE 13 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkojm vajza apo djeme qe jane te afte dhe komunikative,

Lloji i punes eshte hulumtuese dhe kerkuese donacioni ne mbare kosoven.

Vendet e mbledhjeve te donacioneve jane: Banesa,Shtepi,Lokale,Sheshe,Kafeteri,Butika etj

Pagesa eshte 300 euro fikse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim