Insalues i nxemjes qendrore,ujsjells,sanitari,etj

Kërkohet punë nga: Bekimi 17 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bëjme instalimin e nxemjes qendrore te gjitha sistemeve instalimin e ujit kanalizimt ,montimin e hidroforav ne puse ose rezervare dhe sherbimeve tjera hidro .044 620 561. Bekim Vitia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim