Instalime te nxemjes qendrore.ujesjellsit .sanitar

Kërkohet punë nga: MJESHTRI 05 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bejm instalimin dhe servisime te nxemjes qendrore.ujesjellsit.kanalizimit.sanitaris .per punen qe bejm japi garranci. Kemi provoj mbi 15 vite.u
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim