Instalues:Nxemje qendrore ,ujë,kanalizim,sanitari

Kërkohet punë nga: Bekim Vitia 20 Krr 03:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bëjmë instalimin e :
- Nxemjes qendrore te gjitha sistemet.

- Ujit dhe sanitarisë

- Montimin e hidroforave ne puse dhe rezervare.
- Kanalizimit dhe drenazhes
- Bëjmë ndërtimin e shtepive me qelsë ne dorë kompletë dhe projektimin e tyre .

- Me pervoje pune 17vjeqare dhe garancion ne ndertim dhe sherbime po ashtu dhe mirmbajte.

Marrim pune edhe me konspensim me ndonje veture.

info/tel:+37744620561
wiber/+37744620561
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim