Instalues i ujit

Kërkohet punë nga: Nazimi Musliu 11 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kryejm keto sherbime:

- Instalimin e ujit me te gjitha llojet e gypave te ujit
- Instalimin e kanalizimit si dhe
- Instalimin e nyjeve sanitare( llavaboja, kada, bojlerin, tushin, guacen, kazanin etj).- Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim