KERKOJME 2 MENAXHERE

Kërkohet punë nga: International TRADE 18 Pri 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kompania private ne sektorin e shitjes International TRADE kerkon 2 menaxhere.

Te kete aftesi ne komunikim dhe miresjellje
Te ket njohuri ne gjuhe te huaj
Te jete fleksibile ne sistemin e orarit te punes
Rroga fikse 400 € po ashtu bunuset e perfituara nga kompania ne rast te lidhjes te kontrates te re ne tregun Kosovar po ashtu dhe ate nderkombetar

Info shtes ne : 049761972
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim