KONKURS, BERCOM Shpall 6 vende te lira pune.

Kërkohet punë nga: Korab 19 Tet 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Bercom shpall Konkurs per 6 vende te lira Pune.
Pozita Monter: 2 vende pune
Pozita Ndihmes Monteri: 4 vende pune
Perparesi do te ken Monteret me pervoj te Punes dhe qe banojne ne Prishtine apo ne rethinen e Prishtines.
Kontaktet tona jan:
cel: 045 601 604;
tel: 038 601 604
email: besacomp@hotmail.com
apo edhe mund te paraqiteni ne sallonin tone ne kilometrin e 3-te Prishtine - Fushe Kosove.
09:00 - 20:00
E Hene - E Shtune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim