Kerkohen 20 puntor per reklama ne gjuhen gjermane

Kërkohet punë nga: ardit 13 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
ne jemi e vetmja chatt agentur kerkojm njerz qe din te shkruajn dhe te lexojn gjermanisht e rendesishme esht te ta din rrjedhshum gjuhen gjermane te gjith ata te interesuarit te na kontaktojn ne numrin e telefonit 044523505 ne gjendemi ne prishtin perball bustit te ibrahim rugoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim