Kerkohet Puntor dhe puntore

Kërkohet punë nga: Hamit 16 Jan 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Qebaptorja "Te Daja" ne Prishtine
Kerkon nje puntor dhe nje puntore

Te interesuarit
044263606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim