Kerkohet puntor dhe puntore per qebaptore

Kërkohet punë nga: Rrustem 11 Pri 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkohet nje puntor dhe nje puntore per qebaptore
"Qebaptore te Daja"
Rruga UÇK semaforat e pare posht dragodanit
Nr viber 044263606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim