Kerkohet puntor dhe puntore

Kërkohet punë nga: Hamit 19 Dhj 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Qebaptore "TE DAJA" Prishtine
Kerkon nje puntor dhe nje puntore
Lokali gjindet pran udhekryqit per tophane dhe qender
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim