Kerkoi 3 puntor ne autolarje

Kërkohet punë nga: Hysen 22 Sht 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoi 3 puntor ne autolarje te ken pervoj pune dhe te jen nga mosha 19 -29 vjet pagesa eshte e knaqshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim