Kerkoi punetore dhe punëtor

Kërkohet punë nga: Rrustem 01 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Qebaptore te daja ofron pune per nje puntore dhe nje puntor.

Per info 044263606
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim