Kerkoj Punë

Kërkohet punë nga: Fisnik 24 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj Qfardo Pune , mund te punoj si kamarier ne Kafiteri , gjelltore , qebaptore , ne ndonje depo dhe qdo pune tjeter , nuk zgjedhi pun. Orari me marrveshje sepse jom ne shkoll ( Viti i Fundit ) si dhe Shtune e Diele Punoj me orar te plote dhe gjate festave tjera. me kontaktoni flm..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim