Kerkoj Pune

Kërkohet punë nga: Fisnik 06 Sht 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj urgjent pune me orar nga ora 2 masdite deri 8 mramje kurse shtunen dhe tdilen punoj me orar te plote , jom 18 vjeqar i aft per qfardo pune qe me ofrohet. Me kontaktoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim