Kerkoj Pune

Kërkohet punë nga: Fisi 29 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj qfardo Pune qe me ofrohet mund Te punoje me orar masdite si dhe vikendit me qfardo orari per shkak Te angazhimeve ne shkolle .. Pres thirrje Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim