Kerkoj frizere me pervoje pune

Kërkohet punë nga: Ardita 13 Dhj 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj frizere dhe grimere me pervoje pune per sallonin qe do te hapet me 8 mars ne qender te Prishtines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim