Kerkoj nje puntor fizik

Kërkohet punë nga: Besim 20 Pri 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj nje puntor fizik me paga mujore me marrveshje punonjm me mermer dhe granit ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim