Kerkoj punë "prishtinë'

Kërkohet punë nga: Kastriot 02 Nën 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj qfardo pune jam 19vjeqar posedoj dhe patent shoferin B 045-541-739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim