Kerkoj pun me provoj pune per salldim dhe murator

Kërkohet punë nga: rifat 05 Tet 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj pun kam provoj pune per salldim dhe murator keto te dyja i punoj me prgjegjsi flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim