Kerkoj pun si KAMARJER ose SHANKIST

Kërkohet punë nga: FEJZ 06 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
kerkoj pun si KAMARJER ose SHANKIST kam PERVOJ pune 6-VJEQARE dhe jam i gatshem te punooj vetem ne nderrimin e PASDITES ju FALEMINDERIT....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim