Kerkoj pun

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: sh 20 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pun ne butik kam prevoj pune .kerkoj pun market kam praktiken e kryme si dhe ne qerdhe kerkoj pun munsisht pun serjoze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim