Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: muhamer alili 15 Dhj 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Të tjera
jam muhamer alili 27 vjecar i lindur ne prishtine i adaptuare dhe i ritur ne maqedoni me dokumentate maqedonis tani jetoj nevranjevc prishtin me qira me kushte te veshtira kerkojpune si kamajer ,pastrues ,npomp tbenzines ,recepsionist ne hotele ose motele ,rroje fizike ose security kam te kryer shkollen fillore me nota te mira kam tekryer dhe ushtrin po dokumentin se kam po kam foto te ushtris dhe gjuhet qe i flas mire dhe shkruaj serbisht maqedonisht turqisht kam punuar si roje fizike shum policin per security nuk kam kurse punen security ne ndonje firm e dua dhe cdo pun e respektoj dhe jam i gatshem te respektoj orarin e punes dhe urdherat e shefit ose menaxherit sa te thuani sa ore te thuani aq .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim